25.05.2017

"Rīgas kausi" un EAP rekordi

"Rīgas kausi" rekordi, vīrieši

Disciplīna Rezultāts Sportists Valsts Gads
100 m 10.22 Kristians Malkolms GBR 2003
  10.22 Azizs ZAKIRI GHA 2008
200 m 20.57 Dougs TĒRNERS GBR 1999
800 m 1.45.51 Robs KĒRTIS GBR 1999
3000 m 8:13.66 Abera Čane LEMO ETH 2011
400 m/b 49.73 Lerons BENNETS USA 2008
3000m šķ.skr. 8:40.32 Tumisangs MONNATLALA RSA 2016
Kārtslēkšana 5.36 m Luks KATTS GBR 2013
Tāllēkšana 8.06 m Nātans MORGANS GBR 2002
Lodes grūšana 20.67 m Dilans ARMSTRONGS CAN 2013
Šķēpa mešana 90.43 m Vadims VASIĻEVSKIS LAT 2006

 

"Rīgas kausi" rekordi, sievietes

Disciplīna Rezultāts Sportiste Valsts Gads
100 m 11.19 Aleksandra Andersone USA 2016
200 m 23.10 Heide SEIJERLINGA RSA 2003
400 m 51.49 Jekaterina KUĻIKOVA RUS 1996
1500 m 4:18.02 Melisa KORTNIJA GBR 2014
Tāllēkšana 6.70 m Anna NAZAROVA RUS 2012
Trīssoļlēkšana 13.76 m Imani Olivera USA 2016
Augstlēkšana 1.92 m A.G. EIEKANDA NOR 2003
  1.92 m Justina KASPČIKA POL 2013
Šķēpa mešana 64.38 m Sinta Sprudzāne LAT 2013

 

EAP rekordi, vīrieši

Disciplīna Rezultāts Sportists Dz.g. Valsts Rekords uzstādīts Gads
100 M 9.98 FRANCIS OBIKWELU 78 NIGERIA BRAGA 2000
200 M 20.34 FRANCIS OBIKWELU 78 NIGERIA BRAGA 2000
300 M 32.37 MARCUS LAGRANGE 77 SOUTH AFRICA BRASSCHAAT 2001
400 M 44.99 MARTIN ROONEY 87 GREAT BRITAIN GENEVE 2010
800 M 1:45.13 AMOS NIJEL 94 BOT NIVELLES 2012
1500 M 3:37.30 DIEGO RUIZ SANTOS 82 SPAIN BILBAO 2007
1 JŪDZE 3:56.76 HAMID EL MOUAZIZ 79 MOROCCO BRASSCHAAT 2001
3000 M 7:45.75 KOMON LEONARD 88 KENIA LUGANO 2006
5000 M 13:14.38 MENJO KIPRONO nc KENYA GAVÀ 2005
10000 M 27:32.61 TADESSE ZERZENAY 82 ERITREA GAVÀ 2004
110 M BARJERAS 13.24 GARFIELD DARIEN 87 FRA GENEVE 2012
400 M BARJERAS 48.89 PIETER DE VILLIERS .. SOUTH AFRICA CHAMBERY 2007
2000 M ŠĶ. SKR. 5:30.20 JOSEP L. BLANCO 75 SPAIN L’AIGLE 1999
3000 M ŠĶ. SKR. 8:22.05 BENJAMIN KIPLAGAT 89 UGANDA GENEVE 2016
AUGSTLĒKŠANA 2.31 DIMITRIOS CHONDROKOUKIS 88 GRECE GENEVA 2011
TĀLLĒKŠANA 8.46 IBRAHIM CAMEJO     BILBAO 2008
TRĪSSOĻLĒKŠANA 17.57 YOANDRIS BETANZOS 82 CUBA BILBAO 2009
KĀRTSLĒKŠANA 5.85 RIAAN BOTHA 70 SOUTH AFRICA PIERRE BENITE 1996
LODES GRŪŠANA 20.67 DYLAN ARMSTRONG 79 CANADA RIGA 2013
DISKA MEŠANA 67.08 FRANK CASAÑAS 78 CUBA PALAFRUGELL 2006
VESERA MEŠANA 81.05 CHRISTOPHE EPALLE 69 FRANCE L’AIGLE 2002
ŠĶĒPA MEŠANA 86.09 GUILLERMO MARTINEZ 81 CUBA BILBAO 2006
4 X 100 M 38.55 Dasaolu; Pickering; Fifton; Aikines-Aryeetey -- GBR GENEVE 2009
4 X 200 M 1:25.78 GULJAJEV; KARATIEYEV; SIEMY; JEZINSKIJ -- UKRAINE KOSICE 1994
4 X 400 M 3:02.13 K. BORLÉE; J. BORLÉE; DUERINCKS; VANBRANTEGHEM - BELGIQUE NAMUR 2008
DESMITCĪŅĀ 8148 Adam HELCELET 91 CZECH REPUBLIC HEXHAM 2015
1 JŪDZES SOĻOŠANA 5:56.64 MASSIMO FIZIALETTI 65 ITALY CELLE LIGURE 1991
5 KM SOĻOŠANA 19:29.51 ANRII KOVENKO 73 UKRAINA PALAFRUGELL 2009
1500 RATIŅKRĒSLĀ 3:19.36 MASIELLO Enzo 1969 ITALY CELLE LIGURE 2009

 

EAP rekordi, sievietes

Disciplīna Rezultāts Sportiste Dz.g. Valsts Rekords uzstādīts Gads
100 M 10.99 CHRISTINE ARRON 73 FRANCE GENEVE 1998
200 M 22.72 JAMILE SAMUEL 92 NETHERLAND GENEVE 2014
300 M 37.07 KAREN SHINSKINS 76 IRELAND BRASSCHAAT 2001
400 M 51.06 INDIRA TERRERO   CUBA BILBAO 2008
800 M 1:59.69 MARYAM JAMAL 84 BAHREIN GENEVE 2005
1000 M 2:42.60 YVONNE HAK 86 NETHERLANDS AMSTERDAM 2010
1500 M 4:07.76 COURTNEY BABCOCK 72 CANADA BRASSCHAAT 2003
1 JŪDZE 4:22.34 MARIAM JAMAL 84 BAHREIN GENEVE 2007
3000 M 8:52.24 VTEJITU DABA 91 BAHREIN BILBAO 2014
5000 M 15:12.76 TERESA RECIO 63 SPAIN BRAGA 2001
10000 M 34:38.11 BIRHAN DAGNE 78 GREAT BRITAIN PALAFRUGELL 1998
100 M BARJERAS 12.52 SALLY PEARSON 86 AUSTRALIA NIVELLES 2012
400 M BARJERAS 54.92 LEA SPRUNGER 90 SWITZERLAND GENEVE 2016
3000 M ŠĶ. SKR. 9:43.16 HANANE OUHADOU 82 MOROCCO PALAFRUGELL 2009
AUGSTLĒKŠANA 1.98 MONICA IAGAR 73 ROMANIA PIERRE BENITE 1996
TĀLLĒKŠANA 6.79 EUNICE BARBER 74 FRANCE PIERRE BENITE 1999
TRĪSSOĻLĒKŠANA 14.63 YARGELIS SAVIGNE 84 CUBA BILBAO 2009
KĀRTSLĒKŠANA 4.56 SCHWARTZ JILLIAN 79 ISR ALBERTVILLE 2010
LODES GRŪŠANA 19.28 YUMISLEIDIS CUMBA 75 CUBA BILABO 2006
DISKA MEŠANA 70.65 DENIA CABALLERO 90 CUBA BILBAO 2015
VESERA MEŠANA 74.61 YIPSI MORENO 80 CUBA BILBAO 2006
ŠĶĒPA MEŠANA 64.02 OSLEIDYS MENENDEZ .. CUBA BILBAO 2008
4 X 100 M 42.90 Babel Janice 92 / Vassell Kadene 89 / Lubbers Eva 92 / Samuel Jamile 92   NETHERLANDS GENEVE 2012
4 X 200 M 1:45.75 MAKAROVIKOVA; DOCZIOVA; OSIFOVA; PETROVICOVA   OSG KOSICE KOSICE 1994
4 X 400 M 3:34:96 LIBERT LEATITIA
GRILLET JUSTIEN
DAUWENS AXELLE
BORLEE OLIVIA
  BELGIUM NIVELLES 2016
3 KM SOĻOŠANA 12:20.44 MARIA VASCO 75 SPAIN GAVÀ 2004
5 KM SOĻOŠANA 20:48.06 BEATRIZ PASCUAL 82 SPAIN PALAFRUGELL 2009
1500 RATIŅKRĒSLĀ 3:38.63 FRANCESCA PORCELLATO 1970 ITALY CELLE LIGURE 2009