04.06.2019

Notiks Rīgas Kausu preses konference

Otrdien, 22.maijā plkst.14:00, viesnīcas„DaysHotel Riga” 6.stāva konferenču zālē City, Brīvības gatvē 199c, Rīgā, notiks preses konference par starptautiskajām sacensībām vieglatlētikā „Rīgas kausi”, kas 5.jūnijā notiks „Daugavas” stadionā.

Preses konferencē piedalīsies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece Dina Vīksna, Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) prezidents Guntis Zālītis, NIKE mārketinga vadītājs Sandijs Pinkulis, sacensību „Rīgas kausi” direktore Ieva Zunda un Latvijas rekordiste šķēpa mešanā Madara Palameika.

Starptautiskās sacensības būs lieliska iespēja skatītājiem klātienē vērot mūsu labāko vieglatlētu startus pirms vasaras nozīmīgākajām sacensībām - Eiropas čempionāta un XXX Olimpiādes spēlēm. Aizraujoša sāncensība gaidāma visās disciplīnās, kurās sportisti cīnīsies par olimpiskās kvalifikācijas izpildi, bet spraigākās cīņas, kā ierasts, risināsies šķēpa mešanas, tāllēkšanas un lodes grūšanas sektoros, kā arī sprinta distancēs, kurās tiks izcīnīti Rīgas kausi.

Lūgums žurnālistiem pieteikties akreditācijai līdz 29.maijam (tālrunis:29439639, e-pasts: marita@lov.lv), lai vēlāk saņemtu akreditācijas kartes.

Informāciju sagatavoja:
Marita Vilciņa
tālrunis 29439639