29.05.2018

Rīgas kausi 2012 - rezultāti

Sacensību Rīgas kausi 2012 rezultāti.

VĪRIEŠI / MEN

100m

VietaSportistsValstsRezultātsVējš
1.Rytas SakalauskasLTU 10.54 -1.4m/s
2.Ronalds ArajsLAT 10.56 -1.4m/s
3.Janis MezitisLAT 10.87 -1.4m/s
4.Rait VeesaluEST 10.98 -0.6m/s
5.Khorava BachanaGEO 11.07 -1.4m/s
6.Nikita PankinsLAT 11.09 -1.4m/s
7.Alberto BorettiITA 11.10 -1.4m/s
8.Sandis SabajevsLAT 11.13 -1.4m/s
9.Reinis KreipansLAT 11.21 -0.6m/s
10.Jurgis KarulisLAT 11.22 -0.6m/s
11.Vladimirs MihailovsLAT 11.29 -0.6m/s
12.Aivaras PranckaviciusLTU 11.34 -1.4m/s
13.Roberts VidzusLAT 11.35 -0.6m/s
14.Mikk TalseppEST 12.33 -0.6m/s
Rihards ParandjuksLAT DNS

400m

VietaSportistsValstsRezultāts
1.Janis BaltussLAT 47.71
2.Martins ZacestsLAT 48.07
3.Zilbershtein EndrikGEO 48.12
4.Evgeny KhohlovRUS 48.48
5.Renars StepinsLAT 48.83
6.Vladislavs ProsmickisLAT 49.11
7.Mart SoessonEST 51.93

800m

VietaSportistsValstsRezultāts
1.Gideon KipngetichKEN 1:49.76
2.Keio KitsEST 1:51.73
3.Pauls ArentsLAT 1:52.44
4.Rauno LaumetsEST 1:52.79
5.Raimond VallerEST 1:53.16
6.Oskars BormanisLAT 1:54.04
7.Andi NootEST 1:54.75
8.Juris ZilversLAT 1:55.51
9.Risto VnsasteEST 1:55.92
10.Rihards KaulinsLAT 1:56.58
Artom LogishBLR DNS

3000m

VietaSportistsValstsRezultāts
1.Jan OiglaneEST 8:36.24
2.Janis GirgensonsLAT 8:37.34
3.Roman MatusevichBLR 8:41.95
4.Argo JoessoEST 8:43.44
5.Ugis JocisLAT 8:47.17
6.Ralfs KromulisLAT 9:49.53
Mareks MikiskoLAT DNF

110mb / 110mH

VietaSportistsValstsRezultātsVējš
1.Devarti SamueleITA 14.05 0.5m/s
2.Maris GreninsLAT 14.48 0.5m/s
3.Rauno KirschbaumEST 14.96 0.5m/s
4.Ranno TasaneEST 15.22 0.5m/s
5.Maksims SemjonovsLAT 15.31 0.5m/s
David IlarianiGEO DNS
Sergiy KanapaikoUKR DNS

Tāllēkšana / Long Jump

VietaSportistsValsts123456Rezultāts
1.Pavel KaravajevRUS7.637.80XX7.68x 7.80
1.01.01.0-0.1-0.1-0.21.0
2.Sergey MikhailovskiyRUS7.76X7.70XX7.73 7.76
-
3.Janis LeitisLAT7.617.567.767.677.547.60 7.76
1.52.11.4-0.5-0.2-0.81.4
4.Elvijs MisansLAT7.177.68X7.387.637.61 7.68
1.61.20.00.0-0.81.2
5.Marius RudysLTUX7.467.317.156.905.90 7.46
1.00.1-0.1-0.6-1.31.0
6.Artem ShpytkoUKR7.267.41XX-- 7.41
1.20.90.9
7.Darius AucinaLTU7.32X7.397.34XX 7.39
0.80.30.60.3
8.Dmitro AstrouvskiBLR7.327.367.227.247.23X 7.36
1.80.80.20.3-0.20.8
9.Maris GreninsLATX6.967.21 7.21
0.4-1.1-1.1
10.Janis JansonsLATXX6.60 6.60
1.21.2
Nikita PankinsLAT DNS

Augstlēkšana / High Jump

VietaSportistsValsts1.901.952.002.052.102.132.162.192.222.25Rezultāts
1.Danil TsyplakovRUSXOO-XOOXOXXX 2.22
2.Artom ZaicevBLRO-OXXX 2.19
3.Andrei ChurylaBLROOOOOXOXXX 2.19
4.Karl LumiESTOOXOXXOOXXX 2.16
5.Semen PozdnyakovRUSOOXOXOXOXXOXXX 2.16
6.Janis VanagsLATOOOOXXX 2.13
7.Artjom NaumovichBLROOOXOXXX 2.13
8.Yurij KrymarenkoUKRXOXXOXXO-XXX 2.13
9.Normunds PupolsLATOXXX 2.05
10.Janis VaivodsLATOOXOXXX 2.00

Lodes grūšana / Shot Put

VietaSportistsValsts123456Rezultāts
1.Maris UrtansLATX19.2519.3719.84X19.73 19.84
2.Odinn Björn ThorsteinssonISL17.8218.3418.3419.06XX 19.06
3.Maksim AfoninRUSX18.01X17.9617.8118.04 18.04
4.Arnis ZvirinsLAT16.2716.4515.95X16.17X 16.45
5.Edgars KononovsLATX13.8315.29XX16.07 16.07
6.Egons LacisLAT14.97X14.6015.10X14.66 15.10

Šķēpa mešana / Javelin Throw

VietaSportistsValsts123456Rezultāts
1.Kim AmbSWE75.4880.3381.7080.17XX 81.70
2.Ainars KovalsLAT79.73X81.15X-- 81.15
3.Marcin KrukowskiPOLX74.80XX79.9977.92 79.99
4.Marcin PlenerPOL74.4274.0874.08X77.45X 77.45
5.Lukasz GrzeszczukPOL77.2976.0677.1476.74XX 77.29
6.Jiannis SmaliosSWE66.9375.1673.15XXX 75.16
7.Eriks RagsLAT72.69XX72.7174.2574.65 74.65
8.Rolands StrobindersLATX70.8870.46XX71.88 71.88
9.Intars IsejevsLAT70.1669.4369.29 70.16
10.Bjorn BlommerdeNED66.4570.0668.99 70.06
11.Zigismunds SirmaisLATX65.4465.95 65.95
12.Aivaras NekrosasLTU59.6662.0962.54 62.54

4x100m

VietaKomandaRezultāts
1.LITHUANIA 40.57
2.LATVIA 40.86
3.LATVIA U'20 43.42
ESTONIA U'20 DQ
ITALIA DQ
GEORGIA DQ

4x100m U18

VietaKomandaRezultāts
1.Bauska 50.57
2.Zilupes vidusskola 50.73
SS Arkādija DQ
IK Auseklis DNS
Kuldīga DNS
Daugavpils BJSS DNS

SIEVIETES / WOMEN

100m

VietaSportisteValstsRezultātsVējš
1.Mariya ShmidovaUKR 11.78 -0.6m/s
2.Jekaterina CekeleLAT 12.35 -0.6m/s
3.Jasmin ShowlahFIN 12.35 -0.6m/s
4.Grieta KlavinaLAT 12.52 -0.2m/s
5.Marlena ReimaneLAT 12.57 -0.6m/s
6.Yekaterina KondratyevaRUS 12.63 -0.6m/s
7.Diana DaktereLAT 12.69 -0.2m/s
8.Lelde KruminaLAT 12.74 -0.2m/s
9.Ieva VitolaLAT 12.82 -0.6m/s
10.Sofia KorfLTU 12.90 -0.6m/s
11.Aurika GavrilovaLAT 12.91 -0.2m/s
12.Anna Paula AuzinaLAT 13.05 -0.2m/s
13.Elfa MisaneLAT 13.05 -0.2m/s
14.Anete VeinbergaLAT 13.07 -0.2m/s
Gunta Latiseva-CudareLAT DNS

400m

VietaSportisteValstsRezultāts
1.Julija JurenijaBLR 54.20
2.Gunta Latiseva CudareLAT 54.60
3.Sanna AaltonenFIN 56.37
4.Inese NagleLAT 57.19
5.Dane MustEST 57.30
6.Liva RubezeLAT 58.71
7.Julija RjazanovaLAT 1:01.13

100mb / 100mH

VietaSportisteValstsRezultātsVējš
1.Katsiaryna PaplauskayaBLR 12.91 0.2m/s
2.Olga SamoilovaRUS 13.18 0.2m/s
3.Jekaterina GalitskayaRUS 13.39 0.2m/s
4.Ekaterina GubinaRUS 13.55 0.2m/s
5.Matilda BogdanoffFIN 13.56 0.2m/s
6.Aiga GrabusteLAT 13.96 0.2m/s
7.Laura IkaunieceLAT 14.17 0.2m/s

Tāllēkšana / Long Jump

VietaSportisteValsts123456Rezultāts
1.Anna NazarovaRUS6.606.706.38--X 6.70
-0.9-0.2-2.5-0.2
2.Yulia TarasovaUZBX6.196.156.246.43X 6.43
-1.1-0.6-1.8-0.7-0.7
3.Oksana ZhukovskayaRUS6.34X6.05X6.19X 6.34
-0.5-0.7-1.1-0.5
4.Aiga GrabusteLAT6.276.20X6.14XX 6.27
-0.5-0.9-2.7-0.5
6.Lauma GrivaLATX6.206.206.036.10X 6.20
-0.5-0.6-1.2-0.8-0.5
7.Laura IkaunieceLAT5.98X5.996.03X6.16 6.16
-0.2-1.1-0.7-0.8-0.8
8.Ekaterina KhalutinaRUS5.89X5.805.94X5.76 5.94
-0.1-1.0-0.8-0.9-0.8
9.Sofia SadeharjuFINX5.765.725.23-- 5.76
-0.5-1.4-0.5-0.5
10.Marina BucheljnikovaRUS5.685.575.74 5.74
-1.2-0.6-0.4-0.4
11.Sofia KorfLTU5.325.155.29 5.32
-0.5-0.5-0.8-0.5

Šķēpa mešana / Javelin Throw

VietaSportisteValsts123456Rezultāts
1.Madara PalameikaLAT57.2056.1961.45XXX 61.45
2.Sinta Ozolina- KovalaLAT57.39XX58.2458.5757.24 58.57
3.Asdis HjalmsdottirISL54.1154.9454.28X54.9558.47 58.47
4.Lina MuzeLAT55.8256.06X54.5456.5453.97 56.54
5.Indra JakubaititeLTUXXX52.3554.47X 54.47
6.Gundega GrivaLAT46.9048.3146.6350.0350.1649.85 50.16
7.Katrina SirmaLAT43.5043.2045.56X44.1643.29 45.56
Marina NovikBLR DNS

4x100m

VietaKomandaRezultāts
1.LATVIA 2 48.11
2.LATVIA 1 48.63
FINLAND DNS

4x100m U18

VietaKomandaRezultāts
1.Valmieras BJSS 52.25
2.Daugavpils BJSS 52.39
3.Bauska 53.49
4.SS Arkādija 55.42
5.Saldus 57.28
6.Zilupes vidusskola 58.20
IK Auseklis DNS
Kuldīgas SS DNS

100m speciālais / 100m special

100m special B1 (neredzīgajiem ar pavadoni)

VietaSportistsValstsRezultātsVējš
1.Modestas GrauslysLTU 13.25 -0.5m/s
2.Martins VizulisLAT 14.89 -0.5m/s
3.Sigita MarkevicieneLTU 15.27 -0.5m/s

100m special B2/B3 (vājredzīgajiem)

VietaSportistsValstsRezultātsVējš
1.Edgars KlavinsLAT 12.01 -1.3m/s
2.Osvaldas BareikisLTU 12.69 -1.3m/s
3.Deividas TilindisLTU 12.83 -1.3m/s
4.Konstantins MesalkinsLAT 12.98 -1.3m/s
5.Gluosne NorkuteLTU 14.27 -1.3m/s
Raivis HibšmanisLAT DNS -1.3m/s