29.05.2018

Apstiprinātie dalībnieki / Approved participants 2013

Rīgas dome sadarbībā ar LVS, Apollo un LTV7 rīko ikgadējās starptautiskās sacensības vieglatlētikā "Rīgas kausi" kas šogad norisināsies 30. maijā Daugavas stadionā, sacensību sākums plkst.17:00. Skatītājiem ieeja sacensībās un autostāvvieta - bez maksas. APSTIPRINĀTIE DALĪBNIEKI / APPROVED PARTICIPANTS 2013

 

Vīrieši Sievietes
100mValstsPB 100mValstsPB
Mickey GrimesUSA9.99 Cleo VanBurenUSA11.10
Rytis SakalauskasLTU10.14 Amy FosterIRL11.49
Ronalds ArājsLAT10.18 Svetlana TitovaRUS11.65
BOSSE Beranger-AymardCAF10.25 Freja JernstigSWE11.65
Alexander KhyutteRUS10.32 Vanessa AttardITA11.68
Rushane ScottJAM10.34 Tiziana GrassoITA11.94
Eugene AyanfulGBR10.34 Renaud ClaireFRA12.24
Elvijs MisānsLAT10.37 Grieta KlavinaLAT12.34
Josh SwarayGBR10.37    
Elijah WinnGBR10.42 200m  
Konstantins PetrjashovRUS10.45 Ekaterina VukolovaRUS22.79
Ruslan LukashevichBLR10.53 Cleo VanBurenUSA22.88
Sakho BoubacarFRA10.55 Amy FsterIRL23.53
Danish Walker-KhanGBR10.59 Tiziana GrassoITA23.78
Amine BouslamaTUN10.89 Laura IkaunieceLAT24.16
Reinis KreipansLAT10.90 Vanessa AttardITA24.18
    Renaud ClaireFRA24.94
200m   Diana DaktereLAT25.13i
Mickey GrimesUSA20.31 Ilze VitolaLAT25.80
Dennis MooreUSA20.70 Anna Paula AuzinaLAT25.49
Alexander KhyutteRUS20.89 Valerija BogdanovaLAT25.85
Elvijs MisansLAT20.91 Liva RubezeLAT26.10
Danish Walker-KhanGBR21.07    
Bosse Beranger-AymardCAF21.08 400m  
Elijah WinnGBR21.13 Ekaterina VukolovaRUS52.13
Josh SwarayENG21.36 Maris MagiEST52.21
Rushane ScottJAM21.48 Anna OreshkinaRUS53.11
Eugene AyanfulENG21.48 Gunta Latiseva-CudareLAT54.60
Sakho BoubacarFRA21.64 Rhiannon Linnington-PayneSCO55.00
Janis MezitisLAT21.50 Caryl GranvilleSCO55.00
Dairis RincsLAT  Inese NagleLAT56.18
    Aleksandra KoblenceLAT57.73
800m      
Yeimer LopezCUB1:43.07 3000mst  
Adne Svahn DaehlinNOR1:46.05 Polina JelizarovaLAT9:27.21
Olexander OsmolovychUKR1:46.56 Natalia IzmodenovaRUS9:34.85
Edwin KemboiKEN1:47.18 Svetlana KudilichBLR9:39.43
Takács DávidHUN1:47.56 Ekaterina ShkodrinaRUS9:52.98
Joseph MaynardSCO1:50.0 Urszula NeckaPOL9:56.34
Gabriele BizzottoITA1:51.68i Yuliya ChizhenkoRUS 
Oskars BormanisLAT1:49.86 Valerija LinkevicaLAT10:50
Pauls ArentsLAT1:50.71 Veronica PaterliniITA10:37.26
Renars StepinsLAT1:51.56    
    HJ  
400mh   Nataliya GapchukUKR1.93
Rasmus MagiEST49.54 Grete UdrasEST1.92
Egor KuznetsovRUS50.62 Justyna KasprzyckaPOL1.90
Anatoliy SinyanskiyUKR50.85 Taisiya RoslavaBLR1.86
Ivan ShabluyevRUS51.22 Gintare NesteckyteLTU1.86
Vadzim KebetzBLR51.64 Pessnet Moussad MohamedEGY1.81
Anders Erlend IdaasNOR51.64 Madara OnuzaneLAT1.81
Andrejs RomanivsLAT51.79 Undine DinduneLAT1.86
Maksims SemjonovsLAT53.19    
    JT  
SP   Nora Aida BicetESP63.32
Dilan ArmstrongCAN22.21 Victoria SudarushkinaRUS62.77
Martin StašekCZE20.73 Sinta Ozolina-KovalaLAT62.53
Kim ChristensenDEN20.39 Marharyta DorozhonUKR61.84
Leif ArrheniusSWE20.29 Hanna HatskoUKR61.46
Tim HendryCAN19.31 Lina MuzeLAT61.04
Daniel StahlSWE18.76 Eliza ToaderROM58.52
Rimantas MartisauskasLTU18.51 Raine KuningasEST58.24
Jamie WilliamsonGBR18.27 Gundega GrīvaLAT57.32
Arnis ZvirinsLAT     
       
JT      
Vadims VasilevskisLAT90.73    
Ainars KovalsLAT86.64    
Zigismunds SirmaisLAT84.69    
Roman AvramenkoUKR84.30    
Tanel LaanmaeEST81.96    
Rolands StrobindersLAT81.68    
Oleksandr NychyporchukUKR81.65    
Gabriel WallinSWE81.45    
Victor GoncharovRUS80.34    
Timothy HermanBEL78.98    
Aleksandr KharitonovRUS77.66    
German KomarovRUS75.63    
       
TJ      
Viktor IastrebovUKR17.32    
Eugen SemenenkoUKR17.16    
Igor SjuninnEST17.06    
Julien ReidGBR16.98    
Aliaksandr VarabeiBLR16.75    
Michael PuplampuGBR16.43    
Pavels KovalovsLAT16.03    
       
HJ      
Raivydas StanysLTU2.31    
Semenov DmitryRUS2.30i    
Normunds PupolsLAT2.28    
Mathias CianciFRA2.26    
Janis VanagsLAT2.20    
Mohamed Talaat Abu TalebEGY2.20    
Kanstantin KarpauBLR2.20    
Janis VaivodsLAT2.10    
       
PV      
Luke CuttsENG5.65    
Mareks ArentsLAT5.60    
Yevgeniy AgeevRUS5.56    
Karlis PujatsLAT5.50    
Veiko KriiskEST5.20    
Veiko AunapuuEST5.00