29.05.2018

Rīgas Kausi 2014 - Apstiprinātie dalībnieki / Approved participants

Publicējam apstiprināto dalībnieku sarakstu.28.05. plkst. 20.00

Apstiprināto dalībnieku saraksts / Approved participants

28.05. plkst. 20.00.

 

Nr Athlete PR County Lane/ Order   Nr Athlete PR Country Lane/ Order
100m B skrējiens     100m  
        1   97 Olena Parneta  11.67 UKR 1
128 Kristaps Zudins 11.20 LAT 2   95 Grieta Klavina 12.36 LAT 2
47 Luke Giblin 10.76 GBR 3   100 Cleo VanBuren 11.34 USA 3
127 Reinis Kreipans 10.77 LAT 4   99 Lina Grincikaite 11.19 LTU 4
118 Vladimirs Mihailovs 10.85 LAT 5   98 Yulia Chermoshanskaya  11.30 RUS 5
25 Rhys Knapman 10.90 GBR 6   101 Ashleigh Nelson  11.33 GBR 6
84 Jurgis Karulis 10.91 LAT 7   102 Ksenija Balta 11.47 EST 7
83 Martins Ralle 10.96 LAT 8   136 Diana Daktere 12.55 LAT 8
                     
100m A skrējiens     200m  
13 Daniel Garderiner  10.65 GBR 1   97 Olena Parneta    UKR 1
85 Janis Mezitis 10.59 LAT 2   101 Ashleigh Nelson  23.25 GBR 2
69 Luke Fagan  10.21 GBR 3   99 Lina Grincikaite 23.33 LTU 3
110 Rytis Sakalauskas 10.14 LTU 4   15 Gunta Latiseva-Cudare 24.24 LAT 4
103 Mickey Grimes 9.99 USA 5   98 Yulia Chermoshanskaya  22.57 RUS 5
119 Aidan Syers  10.32 GBR 6   100 Cleo VanBuren 23.61 USA 6
86 Sandis Sabajevs 10.55 LAT 7   102 Ksenija Balta 23.05 EST 7
34 Lee Maclaughlin 10.64 GBR 8   96 Anna Paula Auzina 25.56 LAT 8
                     
200m B skrējiens     400m  
        1   104 Ilze Vitola 59.21 LAT 2
19 Arturs Sokolovs 22.85 LAT 2   109 Egle Balciunaite 53.43 LTU 3
20 Juris Jegorovs 22.41 LAT 3   105 Aleksandra Fedoriva-Shpaer  51.81i RUS 4
47 Luke Giblin 21.56 GBR 4   15 Gunta Latiseva-Cudare 52.76 LAT 5
17 Martins Zacests 22.07 LAT 5   106 Anna Oreshkina  53.11 RUS 6
34 Lee Maclaughlin 21.62 GBR 6   147 Monika Szczesna   POL 7
137 Callum Giles 21.90 GBR 7   107 Chloe Lambert  55.71 GBR 8
18 Kristers Kalnins 22.75 LAT 8            
            1500m  
200m A skrējiens     112 Elizabete Priekule  4:59.21 LAT 1
25 Rhys Knapman 21.53 GBR 1   117 Birgit Pihelgas 4:40.15 EST 2
118 Vladimirs Mihailovs 22.04 LAT 2   115 Melissa Courtney 4:14.82 GBR 3
23 Karol Zalewski 20.41 POL 3   111 Jelena Abele 4:21.47 LAT 4
22 Christian Malcolm  20.08 GBR 4   114 Anna Petrova  4:19.47 RUS 5
103 Mickey Grimes 20.31 USA 5   116 Volha Rulevich  4:23.11 i BLR 6
69 Luke Fagan  20.60 GBR 6            
85 Janis Mezitis 21.35 LAT 7   Long Jump  
21 Jordan Kirby Polidore  20.77 GBR 8   126 Triin Eerme 6.02 EST 1
            139 Krista Zubova 5.93 LAT 2
400m/barjeras     124 Margaryta Tvirdokhlib 6.80 UKR 3
27 Girts Dubinskis 54.02 LAT 1   6 Aiga Grabuste 6.65 LAT 4
32 Steven Garrett  51.95 GBR 2   123 Jaana Sievilainen  6.44 FIN 5
31 Patryk Dobek   50.67 POL 3   9 Lauma Griva 6.86 LAT 6
28 Janis Baltuss 51.54 LAT 4   122 Gillian Cooke 6.43 GBR 7
29 Vladislavs Prosmickis 51.74 LAT 5   140 Kaia Soosaar 6.22 EST 8
30 Maksimvs Semjonovs 51.81 LAT 6   120 Mara Griva 6.59 LAT 9
26 Andrejs Romanivs 52.98 LAT 7   121 Dace Dreimane 5.86 LAT 10
148 Daniel Danilenko 51.99 UKR 8            
            Javelin  
800m      142 Simona Dobilaite  52.83 LTU 1
41 Ville Lampinen 1:50.06 FIN 1   129 Gundega Griva 57.32 LAT 2
44 Raimond Valler 1:51.06 EST 1   134 Nora Aida Bicet  63.32 ESP 3
42 James Bowness 1:48.67 GBR 2   130 Katrina Sirma 55.78 LAT 4
40 Aarne Nirk 1:51.94 EST 2   141 Liveta Jasiunaite  56.10 LTU 5
38 Joseph Maynard 1:48.17 GBR 3   3 Madara Palameika 64.51 LAT 6
36 Kristaps Valters 1:49.64 LAT 3   133 Tatsiana Khaladovich  59.37 BLR 7
16 Pauls Arents 1:48.74 LAT 4   131 Anete Kocina 53.08 LAT 8
14 Renars Stepins 1:48.80 LAT 5   135 Marharyta Dorozhon 62.01 UKR 9
45 Dennis Kruger 1:46.92 GER 6   8 Sinta Ozolina-Kovala 64.38 LAT 10
39 Stanislav Maslov  1:48.0 UKR 7            
37 Oskars Bormanis 1:49.86 LAT 7            
43 Rimgaudas Morkunas 1:52.78 LTU 8            
46 Janis Razgalis 1:53.32 LAT 8            
                     
3000m               
49 Alberts Blajs  8:2754 LAT 1            
54 Said El Otmani  8:10.08 MAR 2            
48 Kaspars Briska 8:31.61 LAT 3            
51 Krystian Zalewski 8:23.31 POL 4            
11 Dmitrijs Jurkevics 7:52.05 LAT 5            
137 Valerijs Zolnerovics 8:10.20 LAT 6            
52 Volodymyr Kyts  8:10.21 UKR 7            
50 Dmitrijs Serjogins  8:28.16 LAT 8            
                     
Shot Put              
67 Rimantas Martisauskas 18.56 LTU 1            
63 Tomas Stanek 20.39 CZE 2            
1 Maris Urtans 21.63 LAT 3            
64 Zane Duquemin 19.44 GBR 4            
66 Thierry Kruithof 16.90 NED 5            
62 Arnis Zvirins 15.96 LAT 6            
65 Patrick Cronie 19.21 NED 7            
68 Kristo Galeta 19.15 EST 8            
61 Andrejs Samburs 15.73 LAT 9            
                     
Pole Vault              
74 Veiko Kriisk 5.21 EST 1            
70 Karlis Pujats 5.36 LAT 2            
71 Jarno Kivioja 5.50 FIN 3            
72 Andrej Poljanec 5.60 SLO 4            
10 Mareks Arents 5.62 LAT 5            
73 Maksym Mazuryk  5.88 UKR 6            
                     
Long Jump              
136 Pavels Kovalovs 6.70 LAT 1            
79 Kafetien Gomis  8.24 FRA 2            
78 Vasiliy Kopeykin  8.00 RUS 3            
80 Elvijs Misans 8.00 LAT 4            
13 Daniel Garderiner  7.65 GBR 5            
81 Morten Jensen 8.25 DEN 6            
76 Maris Grenins 7.69 LAT 7            
82 Taras Neledva  7.90 UKR 8            
77 Dmitrijs Tisjackis 7.12 LAT 9            
                     
  Javelin                  
88 Jiannis Smalios 80.77 SWE 1            
138 Gatis Cakss 73.33 LAT 2            
93 Bobur Shokirjonov 79.31 UZB 3            
7 Vadims Vasilevskis 90.73 LAT 4            
89 Ilya  Korotkov    85.47 RUS 5            
94 Oleksandr Nychyporchuk 81.65 UKR 6            
4 Rolands Strobinders 81.68 LAT 7            
87 Marcin Krukowski 83.04 POL 8            
91 Ivan Zaitsev 85.03 UZB 9            
2 Zigismunds Sirmais 84.69 LAT 10            
90 Lukasz Grzeszczuk  83.98 POL 11            
5 Ainars Kovals 86.64 LAT 12