25.05.2017

Par Rīgas kausiem

"Rīgas kausu" ieguvēji (2006.-2011.g.; izņemot 2008.g.).
Rīgas starptautisko sacensību un "Rīgas kausu" rezultāti no 1996. gada līdz 2011. gadam.
Statistiku sagatavoja Andris Staģis.

"Rīgas kausu" ieguvēji (2006.-2014.g.; izņemot 2008.g.)

Kausus izcīnījuši 41 vieglatlēts (16 no Latvijas)

Reizes Sportists Valsts Disciplīna un gads
3 x Vadims VASIĻEVSKIS LAT šķēps’06; šķēps’07; šķēps’11
  Madara PALAMEIKA LAT šķēps’10; šķēps’12;šķēps’14
2 x Austra DAGELĪTE LTU 100 m’06; 200 m’06
  Jānis LEITIS LAT tāllēkšana’09; tāllēkšana’10
  Ieva ZUNDA LAT 400 m/b’09; 400 m/b’10
  Ritis SAKALAUSKS LTU 100 m’10; 100 m’12
  Māris URTĀNS LAT lode’11: lode’12
  Aiga GRABUSTE LAT tāllēkšana’09; tāllēkšana’14
1 x Konstantīns VASJUKOVS UKR 100 m’06
  Garets VARBARTONS GBR 400 m’06
  Valērijs VASIĻJEVS UKR tāllēkšana’06
  Inga KOŽARENOKA LAT šķēps’06
  Dmitrijs GLUŠČENKO UKR 100 m’07
  Dmitrijs JURKEVIČS LAT 800 m’07
  Džeims BEKFORDS JAM tāllēkšana’07
  Gražina PROKOPEKA POL 400 m’07
  Ludmila BLONSKA UKR tāllēkšana’07
  Marija JAKOVENKO RUS šķēps’07
  Endrjū HINDS BAR 100 m’09
  Ainārs KOVALS LAT šķēps’09
  Osleidisa MENENDESA CUB šķēps’09
  Kārlis ALAINIS LAT šķēps’10
  Lauma GRĪVA LAT tāllēkšana’10
  Elvijs MISĀNS LAT 100 m’11
  Mareks ĀRENTS LAT kārtslēkšana’11
  Dariuss AUCINA LTU tāllēkšana’11
  Olga BALAJEVA RUS tāllēkšana’11
  Līna MŪZE LAT šķēps’11
  Kims AMBS SWE šķēps’12
  Katsiarina POPLAUSKAJA BLR 100 m/b’12
  Anna NAZAROVA RUS tāllēkšana’12
  Ivans ŠABLUJEVS RUS 400 m/b’13
  Luks KATTS GBR kārtslēkšana’13
  Romans AVRAMENKO UKR šķēpa mešana’13
  Kleo Van BURENA USA 200 m’13
  Sviatlana KUZELIČA BLR 3000 m/kav.’13
  Sinta OZOLIŅA-KOVALA LAT šķēpa mešana’13
  Patriks Dobeks POL 400 m/b’14
  Tomass Staneks CZE lodes grūšana’14
  Lukašs Gžeščuks POL šķēpa mešana’14
  Gunta Latiševa-Čudare LAT 400 m’14

Iepriekšējo gadu rezultāti

"Rīgas kausi 2014"

- Rezultāti 2014

"Rīgas kausi 2013"

- Rezultāti 2013

"Rīgas kausi 2012"

- Rezultāti 2012

"Rīgas kausi 2011"

Vīrieši

Disciplīna Sportists (valsts) Rezultāts
100 m (K) Elvijs Misāns (LAT) 10.37
200 m Aleksandrs Liņņiks (BLR) 21.07
800 m Oleksandrs Borisjuks (UKR) 1:50.14
3000 m Abera Čane Lemo (ETH) 8:13.66
10000 m soļošana Arnis Rumbenieks (LAT) 42:48.53
Augstlēkšana Raividas Stanis (LTU) 2.22 m
Kārtslēkšana (K) Mareks Ārents (LAT) 5.30 m
Tāllēkšana (K) Darius Aucina (LTU) 7.84 m
Lodes grūšana (K) Māris Urtāns (LAT) 20.33 m
Šķēpa mešana (K) Vadims Vasiļevskis (LAT) 85.12 m

Sievietes

Disciplīna Sportiste (valsts) Rezultāts
100 m Jekaterina Čekele (LAT) 11.98
200 m Marlēna Reimane (LAT) 24.73
800 m Egle Balčiunaite (LTU) 2:03.00
10000 m soļošana Anita Kažemāka (LAT) 46:25.87
Augstlēkšana Natālija Čakova (LAT) 1.81 m
Tāllēkšana (K) Olga Balajeva (RUS) 6.47 m
Šķēpa mešana (K) Līna Mūze (LAT) 60.64 m

"Rīgas kausi 2010"

Vīrieši

Disciplīna Sportists (valsts) Rezultāts
100 m (K) Vitas Sakalausks (LTU) 10.38
200 m Dmitro Ostrovskis (UKR) 21.00
800 m Oleksanders Osmolovičs (UKR) 1:50.40
3000 m Mareks Florošeks (LAT) 8:14.46
Augstlēkšana Eduards Maļčenko (RUS) 2.25 m
Kārtslēkšana Ivans Gertleins (RUS) 5.10 m
Tāllēkšana (K) Jānis Leitis (LAT) 7.66 m
Šķēpa mešana (K) Kārlis Alainis (LAT) 75.72 m

Sievietes

Disciplīna Sportiste (valsts) Rezultāts
100 m Līna Grinčikaite (LTU) 11.55
200 m Līna Grinčikaite (LTU) 23.54
800 m Egle Balčiunaite (LTU) 2:02.72
400 m/b (K) Ieva Zunda (LAT) 55.94
Augstlēkšana Natālija Čakova (LAT) 1.81 m
Tāllēkšana (K) Lauma Grīva (LAT) 6.38 m
Trīssoļlēkšana Natālija Vjatkina (BLR) 13.80 m
Šķēpa mešana (K) Madara Palameika (LAT) 59.78 m

"Rīgas kausi 2009"

Vīrieši

Disciplīna Sportists (valsts) Rezultāts
100 m (K) Endrjū Hinds (BAR) 10.36w
200 m Daniels Šneltings (GER) 20.70w
800 m Dmitrijs Jurkevičs (LAT) 1:49.39
400 m/b Ārne Nirks (EST) 52.81
Augstlēkšana Trevors Berijs (BAH) 2.25 m
Kārtslēkšana Mareks Ārents (LAT) 5.00 m
Tāllēkšana (K) Jānis Leitis (LAT) 7.58w m
Lodes grūšana Māris Urtāns (LAT) 20.22 m
Šķēpa mešana (K) Ainārs Kovals (LAT) 79.25 m

Sievietes

Disciplīna Sportiste (valsts) Rezultāts
100 m Olga Zaiceva (RUS) 11.56w
200 m Olga Zaiceva (RUS) 22.92w
100 m/b Aiga Grabuste (LAT) 14.71
400 m/b (K) Ieva Zunda (LAT) 56.82
Augstlēkšana Vita Palamara (UKR) 1.83 m
Tāllēkšana (K) Aiga Grabuste (LAT) 6.42 m
Šķēpa mešana (K) Osleidisa Menendesa (CUB) 60.25 m

"Rīgas kausi 2008"

Vīrieši

Disciplīna Sportists (valsts) Rezultāts
100 m Azizs Zakari (GHA) 10.22
200 m Daniels Šneltings (GER) 20.80
800 m Vitālijs Kozlovs (LTU) 1:53.78
400 m/b Larons Bennets (USA) 49.73
Tāllēkšana Marcins Stražaks (POL) 7.90 m
Lodes grūšana Tāvi Pētre (EST) 18.94 m
Vesera mešana Simons Ciolkovskis (POL) 77.37 m
Šķēpa mešana Vadims Vasiļevskis (LAT) 84.90 m

Sievietes

Disciplīna Sportiste (valsts) Rezultāts
100 m Stefānija Djursta (USA) 11.52
200 m Anjika Onoura (GBR) 23.44
400 m Kaliese Spensere (JAM) 51.93
800 m Tatjana Petļuka (UKR) 2:08.77
Tāllēkšana Ksenija Balta (EST) 6.76w m
Šķēpa mešana Sinta Ozoliņa (LAT) 56.09 m

"Rīgas kausi 2007"

Vīrieši

Disciplīna Sportists (valsts) Rezultāts
100 m(K) Dmitro Gluščenko (UKR) 10.53
200 m Dmitro Gluščenko (UKR) 20.93
400 m Oleksijs Rahovskis (UKR) 46.64
800 m(K) Dmitrijs Jurkevičs (LAT) 1:47.64
400 m/b Tomass Kortbeks (NED) 51.10
3000 m/kv. Valērijs Žolnerovičs (LAT) 8:56.73
Augstlēkšana Filipo Kampioli (ITA) 2.24 m
Tāllēkšana (K) Džeims Bekfords (JAM) 7.84 m
Lodes grūšana Tomašs Majevskis (POL) 19.99 m
Šķēpa mešana (K) Vadims Vasiļevskis (LAT) 85.15 m

Sievietes

Disciplīna Sportiste (valsts) Rezultāts
100 m Līna Grinčikaite (LTU) 11.59
200 m Līna Grinčikaite (LTU) 23.45
400 m (K) Gražina Prokopeka (POL) 53.04
800 m Natālija Hruščeļova (RUS) 2:03.40
100 m/b Ludmila Blonska (UKR) 13.60
3000 m/kav. Natālija Izmodenova (RUS) 9:57.47
Tāllēkšana (K) Ludmila Blonska (UKR) 6.61w m
Šķēpa mešana (K) Marija Jakovenko (RUS) 59.54 m

"Rīgas kausi 2006"

Vīrieši

Disciplīna Sportists (valsts) Rezultāts
100 m (K) Konstantīns Vasjukovs (UKR) 10.38
200 m Johans Vismans (SWE) 20.77
400 m (K) Garets Varbartons (GBR) 47.12
1500 m Adams Boudens (GBR) 3:44.83
400 m/b Deivids Grīns (GBR) 50.92
Augstlēkšana Roberts Mitčels (GBR) 2.15 m
Tāllēkšana (K) Valērijs Vasiļjevs (UKR) 7.93 m
Šķēpa mešana (K) Vadims Vasiļevskis (LAT) 90.53 m

Sievietes

Disciplīna Sportiste (valsts) Rezultāts
100 m (K) Audra Dagelīte (LTU) 11.67
200 m (K) Audra Dagelīte (LTU) 24.34
1500 m Reičela Ogdena (GBR) 4:19.88
100 m/b Mirjama Līmaska (EST) 13.32 un 13.26
3000 m/kav. Kristīne Johansone (SWE) 9:53.05
Tāllēkšana Treiša Smita (JAM) 6.49w m
Šķēpa mešana (K) Inga Kožarenoka (LAT) 57.15 m

"Rīga '2005"

Vīrieši

Disciplīna Sportists (valsts) Rezultāts
100 m Marks Findlejs (TRI) 10.7
200 m Dmitro Gluščenko (UKR) 20.79
400 m Marks Le Grānžs (RSA) 46.67
800 m Dmitrijs Jurkevičs (LAT) 1:52.89
110 m/b Sergejs Demidjuks (UKR) 13.51w
400 m/b Metjū Duglass (GBR) 50.66
Augstlēkšana Artjoms Zaicevs (BLR) 2.20 m
Tāllēkšana Tommi Evila (FIN) 7.78 m
Šķēpa mešana Ēriks Rags (LAT) 82.35 m

Sievietes

Disciplīna Sportiste (valsts) Rezultāts
100 m Līna Grinčikaite (LTU) 11.92
200 m Audra Dagelīte (LTU) 24.21
400 m Antoņina Jefremova (UKR) 51.74
800 m Marina Saharova (EST) 2:07.21
400 m/b Ieva Zunda (LAT) 57.27
Augstlēkšana Viktorija Žemaitīte (LTU) 1.84 m
Tāllēkšana Ineta Radēviča (LAT) 6.49 m
Šķēpa mešana Rita Ramanauskaite (LTU) 55.15 m

"Rīga '2004"

Vīrieši

Disciplīna Sportists (valsts) Rezultāts
100 m Argo Goldbergs (EST) 10.69
200 m Johans Engbergs (SWE) 21.52
400 m Martins Hajdu (SWE) 47.81
800 m Fridrihs Karlsons (SWE) 1:52.53
400 m/b Edvīns Krūms (LAT) 52.05
Augstlēkšana Kristians Nordstets (SWE) 2.10 m
Tāllēkšana Tomas Bardausks (LTU) 7.43 m
Šķēpa mešana Vadims Vasiļevskis (LAT) 81.15 m
10000 m soļošana Iļja Markovs (RUS) 39:13.60

Sievietes

Disciplīna Sportiste (valsts) Rezultāts
100 m Līna Grinčikaite (LTU) 12.02
200 m Edita Lingite (LTU) 24.60
400 m JurateKurdikaite (LTU) 55.86
800 m Anna Anfinogentova (LAT) 2:05.76
3000 m Inna Poluškina (LAT) 9:12.57
400 m/b Ieva Zunda (LAT) 57.24
Augstlēkšana Natālija Čakova (LAT) 1.78 m
Tāllēkšana Valentīna Gotovska (LAT) 6.52 m
Šķēpa mešana Rita Ramanauskaite (LTU) 57.84 m

"Rīga '2003"

Vīrieši

Disciplīna Sportists (valsts) Rezultāts
100 m Kristians Malkolms (GBR) 10.22
200 m Kristians Malkolms (GBR) 20.78
400 m Aivens Tomass (GBR) 46.12
800 m Mindaugs Narbutas (LTU) 1:48.80
110 m/b Roberts Ņūtons (GBR) 13.79
400 m/b Metjū Eliass (GBR) 50.67
Tāllēkšana Vitauts Seļukas (LTU) 7.65 m
Lodes grūšana Māris Urtāns (LAT) 18.20 m
Šķēpa mešana Voldemārs Lūsis (LAT) 84.19 m

Sievietes

Disciplīna Sportiste (valsts) Rezultāts
100 m Džeraldīna Pilleja (RSA) 11.43
200 m Heide Seijerlinga (RSA) 23.10
400 m Džoanna Kadihija (IRL) 53.21
800 m Tamsina Lūisa (AUS) 2:02.30
100 m/b Reičela Kinga (GBR) 13.21
400 m/b Ieva Zunda (LAT) 56.72
Augstlēkšana Anne Gerda Eielanda (NOR) 1.92 m
Tāllēkšana Līga Kļaviņa (LAT) 6.37w m
Šķēpa mešana Indra Jakubaitīte (LTU) 56.73 m

"Rīga '2002"

Vīrieši

Disciplīna Sportists (valsts) Rezultāts
100 m Kriss Lamberts (GBR) 10.30w
200 m Kriss Lamberts (GBR) 20.48w
400 m Pols Makkī (IRL) 46.03
800 m Gžegožs Kžošeks (POL) 1:49.91
400 m/b Stīvs Suretijs (GBR) 50.5
Augstlēkšana Aleksejs Lioļins (BLR) 2.10 m
Tāllēkšana Nātans Morgans (GBR) 8.17w m (8.06 m)
Lodes grūšana Lešeks Sļiva (POL) 19.03 m
Šķēpa mešana Vadims Vasiļevskis (LAT) 79.04 m
10000 m soļošana Roberts Koržeņevskis (POL) 38:26.53

Sievietes

Disciplīna Sportiste (valsts) Rezultāts
100 m Emīlija Mahere (IRL) 11.97
200 m Emīlija Mahere (IRL) 24.13
400 m Antoņina Jefremova (UKR) 52.24
800 m Oksana Zbrožeka (RUS) 2:03.52
100 m/b Džūlija Prata (GBR) 13.29
400 m/b Ketija Džonsa (GBR) 58.49
Tāllēkšana Valentīna Gotovska (LAT) 6.65w m
Šķēpa mešana Haļina Kahava (BLR) 59.40 m

"Rīga '2001"

Vīrieši

Disciplīna Sportists (valsts) Rezultāts
100 m Pols Brīzels (IRL) 10.85
200 m Pols Brīzels (IRL) 21.12
400 m Dmitrijs Milkevičs (LAT) 46.85
800 m Evalds Martinka (LTU) 1:51.16
400 m/b Čārlzs Robertsons (GBR) 51.84
Tāllēkšana Andrejs Tolstiks (LAT) 7.46w m
Šķēpa mešana Voldemārs Lūsis (LAT) 81.86 m

Sievietes

Disciplīna Sportiste (valsts) Rezultāts
100 m Emīlija Mahere (IRL) 11.83
200 m Čiara Štīhija (IRL) 24.35
400 m Lī Makkonela (GBR) 53.04
800 m Rasa Drazdauskaite (LTU) 2:05.96
Augstlēkšana Deirdre Raijena (IRL) 1.81 m
Tāllēkšana Ruta Irvinga (GBR) 6.33 m
Šķēpa mešana Indre Jakubaitīte (LTU) 52.19 m

"Rīga '2000"

Vīrieši

Disciplīna Sportists (valsts) Rezultāts
100 m Metjū Kvinns (RSA) 10.59
200 m Pols Brīzels (IRL) 20.83
400 m Ričards Nouls (GBR) 46.16
800 m Dmitrijs Bogdanovs (RUS) 1:47.55
110 m/b Staņislavs Olijars (LAT) 13.28
400 m/b Entonijs Borsumato (GBR) 50.17
Augstlēkšana Aleksejs Lioļins (BLR) 2.30 m
Tāllēkšana Darens Ričijs (GBR) 7.68 m
Šķēpa mešana Ēriks Rags (LAT) 81.52 m

Sievietes

Disciplīna Sportiste (valsts) Rezultāts
100 m Marina Kislova (RUS) 11.54
200 m Heide Seijerlinga (RSA) 23.26
400 m Jekaterina Kuļikova (RUS) 52.18
800 m Olga Karhaļeva (BLR) 2:03.96
100 m/b Srijani Kulavansa (SRL) 13.29
400 m/b Kerija Madoka (GBR) 55.70
Augstlēkšana Nele Žilinskiene (LTU) 1.90 m
Tāllēkšana Džeida Džonsone (GBR) 6.35 m
Šķēpa mešana Oksana Veļičko (BLR) 55.82 m

"Rīga '99"

Vīrieši

Disciplīna Sportists (valsts) Rezultāts
100 m Markuss Adams (GBR) 10.48
200 m Dougs Tērners (GBR) 20.57
400 m Jonas Motejuns (LTU) 46.23
800 m Kērtis Robbs (GBR) 1:45.51
110 m/b Staņislavs Olijars (LAT) 13.43
400 m/b Šunji Karube (JPN) 49.81
Tāllēkšana Siarans Makdonahs (IRL) 7.88 m
Šķēpa mešana Voldemārs Lūsis (LAT) 80.08 m

Sievietes

Disciplīna Sportiste (valsts) Rezultāts
100 m Nova Perisa- Nībona (AUS) 11.38w
200 m Jeļena Savilova (LAT) 24.16
400 m Heide Seijerlinga (RSA) 52.43
800 m Taņa Bleika (GBR) 2:02.37
100 m/b Klova Kurta (GBR) 13.40
400 m/b Dženija Metjūza (GBR) 58.81
Augstlēkšana Līga Kļaviņa (LAT) 1.85 m
Tāllēkšana Džoanna Vaisa (GBR) 6.56 m
Trīssoļlēkšana Gundega Sproģe (LAT) 14.31 m

"Rīga '97"

Vīrieši

Disciplīna Sportists (valsts) Rezultāts
100 m Sergejs Inšakovs (LAT) 10.43
200 m Sergejs Inšakovs (LAT) 20.83
400 m Aivens Tomass (GBR) 45.48
800 m Vebjorns Rodāls (NOR) 1:45.53
110 m/b Guntis Peders (LAT) 13.51
400 m/b Sergejs Podrezs (RUS) 50.86
Augstlēkšana Vjačeslavs Voroņins (RUS) 2.21 m
Trīssoļlēkšana Džonatans Edvards (GBR) 17.21 m
Lodes grūšana Kjells Ove Haugs (NOR) 18.91 m
Šķēpa mešana Stīvs Beklijs (GBR) 89.02 m

Sievietes

Disciplīna Sportiste (valsts) Rezultāts
100 m Simona Džekobsa (GBR) 11.46
200 m Simona Džekobsa (GBR) 23.25w
400 m Jekaterina Kuļikova (RUS) 51.59
800 m Larisa Mihailova (RUS) 2:05.74
100 m/b Kertu Tītso (EST) 13.57
400 m/b Tia Ēskivi (EST) 57.25
Tāllēkšana Valentīna Gotovska (LAT) 6.67 m
Trīssoļlēkšana Ašja Hansena (GBR) 14.49 m

"Rīga '96"

Vīrieši

Disciplīna Sportists (valsts) Rezultāts
100 m Maikls Rosvess (GBR) 10.32w
200 m Sergejs Inšakovs (LAT) 20.82
400 m Inguns Svikliņš (LAT) 46.66
800 m Kērtis Robbs (GBR) 1:47.75
110 m/b Tonijs Džarets (GBR) 13.0w
400 m/b Levlins Herberts (RSA) 50.19
Augstlēkšana Marks Mandijs (IRL) 2.24 m
Tāllēkšana Andris Strīķis (LAT) 7.74w
Trīssoļlēkšana Māris Bružiks (LAT) 17.31 m
Šķēpa mešana Jurijs Ribins (RUS) 79.22 m

Sievietes

Disciplīna Sportiste (valsts) Rezultāts
100 m Karina Solbakena (NOR) 11.73w
200 m Lana Jēkabsone (LAT) 23.53
400 m Jekaterina Kuļikova (RUS) 51.49
800 m Irina Krakovjaka (LTU) 2:05.45
100 m/b Svetlana Lauhova (RUS) 13.13w
400 m/b Lana Jēkabsone (LAT) 56.57
Kārtslēkšana Jeļena Beļakova (RUS) 3.85 m
Trīssoļlēkšana Jeļena Blaževiča (LAT) 14.41w
Šķēpa mešana Aļina Serdjuka (BLR) 58.68 m